Maak kennis met onze specialisten

Onze mensen

 
Boy Smit

Planner

tel: 088 018 38 00
e-mail: bsmit@vps-nl.com
 
Chantal Boevé

Sales support

tel: 088 018 38 00
e-mail: cboeve@vps-nl.com
 
Eric Verhoeven

Accountmanager

tel: 088 018 38 00
e-mail: everhoeven@vps-nl.com
 
Harold de Groot

Operationeel manager

tel: 088 018 38 00
e-mail: hdegroot@vps-nl.com
 
Jan-Willem Tellegen

Business unit manager

tel: 088 018 38 00
e-mail: jtellegen@vps-nl.com
 
Jeffrey Verschoor

Accountmanager

tel: 088 018 38 00
e-mail: jverschoor@vps-nl.com
 
Jeroen van der Poel

Managing director

tel: 088 018 38 00
e-mail: jvdpoel@vps-nl.com
 
Jeroen Schimmer

Technisch coördinator

tel: 088 018 38 00
e-mail: jeroen.schimmer@vps-nl.com
 
Maaike Zitter

Financiële administratie

tel: 088 018 38 00
e-mail: mzitter@vps-nl.com
 
Mandy Jak

Marketing & communicatie

tel: 088 018 38 00
e-mail: mjak@vps-nl.com
 
Marco Heeren

Technisch medewerker

tel: 088 018 38 00
e-mail: mheeren@vps-nl.com
 
Marius Vooijs

Financieel directeur

tel: 088 018 38 00
e-mail: mvooijs@vps-nl.com
 
Mark van de Haterd

Business unit manager

tel: 088 018 38 00
e-mail: mvandehaterd@vps-nl.com
 
Neil Murdock

Online marketing

tel: 088 018 38 00
e-mail: nmurdock@vps-nl.com
 
Onno Niks

Accountmanager

tel: 088 018 38 00
e-mail: nniks@vps-nl.com
 
Raimond Knap

Technisch medewerker

tel: 088 018 38 00
e-mail: rknap@vps-nl.com
 
Rick Hiep

Technisch medewerker

tel: 088 018 38 00
e-mail: rhiep@vps-nl.com
 
Sanne van Beek

Stagiair

tel: 088-0183800
e-mail: svanbeek@vps-nl.com
 
Sven Schoonus

Technisch medewerker

tel: 088 018 38 00
e-mail: sschoonus@vps-nl.com
 
Tessa van Leeuwen

Marketing & communicatie

tel: 088 018 38 00
e-mail: tvanleeuwen@vps-nl.com
 
Xynthia van Kekem

Accountmanager

tel: 088 018 38 00
e-mail: xvankekem@vps-nl.com
 
Yvette Wanninkhof

Sales support

tel: 088 018 38 00
e-mail: ywanninkhof@vps-nl.com
 

Meld u aan voor onze nieuwsbrief

Wilt u op de hoogte blijven van het laatste nieuws over tijdelijke beveiliging?