Onze mensen

 
Bas de Wit

Accountmanager

tel: 088 018 38 00
e-mail: bdewit@vps-nl.com
 
Edward van Zoggel

Accountmanager

tel: 088 018 38 00
e-mail: evanzoggel@vps-nl.com
 
Erik Taverne

Technisch medewerker

tel: 088 018 38 00
e-mail: etaverne@vps-nl.com
 
Gyllian Schade

Controleur vastgoed

tel: 088 018 38 00
e-mail: gschade@vps-nl.com
 
Maaike Zitter

Financiƫle administratie

tel: 088 018 38 00
e-mail: mzitter@vps-nl.com
 
Jacinto Groenendaal

Technisch medewerker

tel: 088 018 38 00
e-mail: jgroenendaal@vps-nl.com
 
Jan-Willem Tellegen

Business unit manager

tel: 088 018 38 00
e-mail: jtellegen@vps-nl.com
 
Jeroen van der Poel

Managing director

tel: 088 018 38 00
e-mail: jvdpoel@vps-nl.com
 
Jeroen Schimmer

Controleur vastgoed

tel: 088 018 38 00
e-mail: jeroen.schimmer@vps-nl.com
 
John Bruster

Technisch manager

tel: 088 018 38 00
e-mail: jbruster@vps-nl.com
 
Julien Backx

Controleur vastgoed

tel: 088 018 38 00
e-mail: jbackx@vps-nl.com
 
Mandy Jak

Marketing & communicatie

tel: 088 018 38 00
e-mail: mjak@vps-nl.com
 
Mark van de Haterd

Business unit manager

tel: 088 018 38 00
e-mail: mvandehaterd@vps-nl.com
 
Onno Niks

Accountmanager

tel: 088 018 38 00
e-mail: nniks@vps-nl.com
 
Patrick Timmermans

Technisch medewerker

tel: 088 018 38 00
e-mail: ptimmermans@vps-nl.com
 
Raimond Knap

Technisch medewerker

tel: 088 018 38 00
e-mail: rknap@vps-nl.com
 
Sander Hengst

Technisch medewerker

tel: 088 018 38 00
e-mail: shengst@vps-nl.com
 
Sebastiaan de Zeeuw

Accountmanager

tel: 088 018 38 00
e-mail: sdezeeuw@vps-nl.com
 
Sven Schoonus

Controleur vastgoed

tel: 088 018 38 00
e-mail: sschoonus@vps-nl.com
 
Tjarco Luykx

Technisch manager

tel: 088 018 38 00
e-mail: tluykx@vps-nl.com
 
Tessa van Leeuwen

Marketing & communicatie

tel: 088 018 38 00
e-mail: tvanleeuwen@vps-nl.com
 
Yvette Wanninkhof

Sales support

tel: 088 018 38 00
e-mail: ywanninkhof@vps-nl.com
 

Meld u aan voor onze nieuwsbrief

Wilt u op de hoogte blijven van het laatste nieuws over tijdelijke beveiliging?