Maak kennis met ons team

Onze mensen

 
Armand Dijkhuizen

Huismeester

tel: 088 018 38 00
e-mail: adijkhuizen@vps-nl.com
 
Bas Mouw

Stagiair Marketing & Communicatie

tel: 088 018 38 00
e-mail: bmouw@vps-nl.com
 
Boudewijn Smits

Huismeester

tel: 088 018 38 00
e-mail: bsmits@vps-nl.com
 
Bram Pennings

Huismeester

tel: 088 018 38 00
e-mail: bpennings@vps-nl.com
 
Chantal Boevé

Sales support

tel: 088 018 38 00
e-mail: cboeve@vps-nl.com
 
Cor Meijer

Huismeester

tel: 088 018 38 00
e-mail: cmeijer@vps-nl.com
 
Daniël Nugteren

Operationeel medewerker

tel: 088 018 38 00
e-mail: dnugtneren@vps-nl.com
 
Dennis Beijleveld

Inside Sales

tel: 088 018 38 00
e-mail: dbeijleveld@vps-nl.com
 
Dennis van Raaij

Monteur

tel: 088 018 38 00
e-mail: dvanraaij@vps-nl.com
 
Deshney Hoornweg

Sales manager

tel: 088 018 38 00
e-mail: dhoornweg@vps-nl.com
 
Djéla Hania

Adviseur Marketing & Communicatie

tel: 088 018 38 00
e-mail: dhania@vps-nl.com
 
Eric Verhoeven

Sales manager

tel: 088 018 38 00
e-mail: everhoeven@vps-nl.com
 
Henk Beens

Sales manager

tel: 088 018 38 00
e-mail: hbeens@vps-nl.com
 
Jan-Willem Tellegen

Managing Director

tel: 088 018 38 00
e-mail: jtellegen@vps-nl.com
 
Jeffrey Schaap

Monteur

tel: 088 018 38 00
e-mail: jschaap@vps-nl.com
 
Jeroen van der Poel

Managing director

tel: 088 018 38 00
e-mail: jvdpoel@vps-nl.com
 
Johan Starreveld

Operationeel Directeur

tel: 088 018 38 00
e-mail: jstarreveld@vps-nl.com
 
Jeroen Schimmer

Projectleider

tel: 088 018 38 00
e-mail: jeroen.schimmer@vps-nl.com
 
Marius Vooijs

Financieel directeur

tel: 088 018 38 00
e-mail: mvooijs@vps-nl.com
 
Mark van de Haterd

Commercieel Directeur Property Services

tel: 088 018 38 00
e-mail: mvandehaterd@vps-nl.com
 
Naomy de Man

Receptioniste

tel: 088 018 38 00
e-mail: ndeman@vps-nl.com
 
Naomy Poot

Sales support

tel: 088 018 38 00
e-mail: npoot@vps-nl.com
 
Neil Murdock

Online marketing

tel: 088 018 38 00
e-mail: nmurdock@vps-nl.com
 
Nicole de Groot

Financieel medewerker

tel: 088 018 38 00
e-mail: ndegroot@vps-nl.com
 
Onno Niks

Sales manager

tel: 088 018 38 00
e-mail: oniks@vps-nl.com
 
Oskar Wrona

Technisch medewerker

tel: 088 018 38 00
e-mail: owrona@vps-nl.com
 
Roy Vlak

Monteur

tel: 088 018 38 00
e-mail: rvlak@vps-nl.com
 
Pascal Ketting

Meewerkend voorman

tel: 088 018 38 00
e-mail: pketting@vps-nl.com
 
Peter Swart

Huismeester

tel: 088 018 38 00
e-mail: pswart@vps-nl.com
 
Quint Notten

Monteur

tel: 088 018 38 00
e-mail: qnotten@vps-nl.com
 
Raimond Knap

Monteur

tel: 088 018 38 00
e-mail: rknap@vps-nl.com
 
Revelino Monsanto

Salesmanager Brandbeveiliging

tel: 088 018 38 00
e-mail: rmonsanto@vps-nl.com
 
Serhii Nazarenko

Huismeester

tel: 088 018 38 00
e-mail: snazarenko@vps-nl.com
 
Shakur Dahir

Sales support

tel: 088 018 38 00
e-mail: sdahir@vps-nl.com
 
Shehab Al Sakkaf

Huismeester

tel: 088 018 38 00
e-mail: salsakkaf@vps-nl.com
 
Shekisha Cijntje

Stagiair Finance

tel: 088 018 38 00
e-mail: scijntje@vps-nl.com
 
Sven Schoonus

Werkvoorbereider

tel: 088 018 38 00
e-mail: sschoonus@vps-nl.com
 
Sander van Driel

Huismeester

tel: 088 018 38 00
e-mail: svandriel@vps-nl.com
 
Ton van der Hart

Monteur

tel: 088 018 38 00
e-mail: tvanderhart@vps-nl.com
 
Wilco de Mooij

Sales manager

tel: 088 018 38 00
e-mail: wdemooij@vps-nl.com
 
Valerii Kvitko

Huismeester

tel: 088 018 38 00
e-mail: vkvitko@vps-nl.com
 
Verena Zoon

Adviseur Marketing & Communicatie

tel: 088 018 38 00
e-mail: vzoon@vps-nl.com
 
Yvette Wanninkhof

Sales support

tel: 088 018 38 00
e-mail: ywanninkhof@vps-nl.com
 

Meld u aan voor onze nieuwsbrief

Wilt u op de hoogte blijven van het laatste nieuws over tijdelijke beveiliging?