Maak kennis met ons team

Onze mensen

 
Adnan Hasanbegovic

Financieel medewerker

tel: 088 018 38 00
e-mail: ahasanbegovic@vps-nl.com
 
Andrzej Dluzniewski

Technisch medewerker

tel: 088 018 38 00
e-mail: ADluzniewski@vps-nl.com
 
Chantal Boevé

Sales support

tel: 088 018 38 00
e-mail: cboeve@vps-nl.com
 
Daniël Nugteren

Buitendienstmedewerker

tel: 088 018 38 00
e-mail: dnugtneren@vps-nl.com
 
Elvio van Overbeek

Buitendienstmedewerker

tel: 088 018 38 00
e-mail: EVanoverbeek@vps-nl.com
 
Eric Verhoeven

Sales manager

tel: 088 018 38 00
e-mail: everhoeven@vps-nl.com
 
Harold de Groot

Operationeel manager

tel: 088 018 38 00
e-mail: hdegroot@vps-nl.com
 
Jan-Willem Tellegen

Business unit director

tel: 088 018 38 00
e-mail: jtellegen@vps-nl.com
 
Jeroen van der Poel

Managing director

tel: 088 018 38 00
e-mail: jvdpoel@vps-nl.com
 
Jeroen Schimmer

Projectleider

tel: 088 018 38 00
e-mail: jeroen.schimmer@vps-nl.com
 
Katinka Korf

Financial Accountant

tel: 088 018 38 00
e-mail: kkorf@vps-nl.com
 
Mandy van den Berg

Projectleider

tel: 088 018 38 00
e-mail: mvandenberg@vps-nl.com
 
Marius Vooijs

Financieel directeur

tel: 088 018 38 00
e-mail: mvooijs@vps-nl.com
 
Mark van de Haterd

Business unit manager

tel: 088 018 38 00
e-mail: mvandehaterd@vps-nl.com
 
Mike Linssen

Technisch medewerker

tel: 088 018 38 00
e-mail: mlinssen@vps-nl.com
 
Mike Strijbos

Buitendienstmedewerker

tel: 088 018 38 00
e-mail: mstrijbos@vps-nl.com
 
Neil Murdock

Online marketing

tel: 088 018 38 00
e-mail: nmurdock@vps-nl.com
 
Nicole de Groot

Sales support

tel: 088 018 38 00
e-mail: ndegroot@vps-nl.com
 
Onno Niks

Sales manager

tel: 088 018 38 00
e-mail: nniks@vps-nl.com
 
Oskar Wrona

Stagiair

tel: 088 018 38 00
e-mail: owrona@vps-nl.com
 
Paul de Koning

Planner

tel: 088 018 38 00
e-mail: pdekoning@vps-nl.com
 
Quint Notten

Technisch medewerker

tel: 088 018 38 00
e-mail: qnotten@vps-nl.com
 
Raimond Knap

Technisch medewerker

tel: 088 018 38 00
e-mail: rknap@vps-nl.com
 
Rens Geleijnse

Buitendienstmedewerker

tel: 088 018 38 00
e-mail: RGeleijnse@vps-nl.com
 
Ton van der Hart

Technisch medewerker

tel: 088 018 38 00
e-mail: tvanderhart@vps-nl.com
 
Sven Schoonus

Technisch medewerker

tel: 088 018 38 00
e-mail: sschoonus@vps-nl.com
 
Tessa van Leeuwen

Marketing & communicatie

tel: 088 018 38 00
e-mail: tvanleeuwen@vps-nl.com
 
Wilco de Mooij

Sales manager

tel: 088 018 38 00
e-mail: wdemooij@vps-nl.com
 
Yvette Wanninkhof

Sales support

tel: 088 018 38 00
e-mail: ywanninkhof@vps-nl.com
 

Meld u aan voor onze nieuwsbrief

Wilt u op de hoogte blijven van het laatste nieuws over tijdelijke beveiliging?